ČNS Praha, 64. aukce

10 Centimes 1855 B

Položka 3041
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Francie, Napoleon III., 1852 - 1871

10 Centimes 1855 B, 5 Centimes 1862 K, 2 Centimes 1853 BB, KM.771,797,776, hr., škr., rys., patina 3ks

Zachovalost: 3-2