ČNS Praha, 64. aukce

100 Koruna 1974 - Jesenský - zkušeb.ražba - Ag 39mm

Položka 2945
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Údobí let 1970 - 1980

100 Koruna 1974 - Jesenský - zkušeb.ražba - Ag 39mm, 19.783g, Sign.ZK (Kolářský), v aversu znač. "PRÓBA", dr.hr., dr.rysky, patina R!