ČNS Praha, 64. aukce

Komenský Jan Amos b.l. - poprsí částečně zprava /

Položka 2719
Vyvolávací cena: 40 Kč
Docílená cena: 40 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Jetony a medailky významných osobností

Komenský Jan Amos b.l. - poprsí částečně zprava / nápis a ornament, Nesign., nikl 25 mm, původní ouško odstraněno, patina