Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Kremnica
Výstava mincí - Ag replika dukátu Zikmunda Luc. 1954 - stojící Sv.Ladislav, dvojitý opis / čtyřdílný znak, opis, Nesign., Nepunc., Ag 20mm, 2.475g, patina