ČNS Praha, 64. aukce

Mariazell - zářící obraz Panny Marie v oltáři

Položka 2606
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu

Mariazell - zářící obraz Panny Marie v oltáři, opis / zářící obraz Panny Marie na oblaku nad chrámem, Nesign., zlacená mosaz 42 mm s původním ouškem, rysky