ČNS Praha, 64. aukce

Kettner 1816/1817 - žena s dvěma dětmi

Položka 2570
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Drahotní medaile

Kettner 1816/1817 - žena s dvěma dětmi, písmo / váhy zavěšené na oblaku, kotva, snop obilí, písmo, Sign., bronz 33 mm, částečně setřené postříbření, patina

Zachovalost: -1/1-