ČNS Praha, 64. aukce

Arnold Schwarzenegger - speciální zim.olymp. hry 1993

Položka 2560
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Arnold Schwarzenegger - speciální zim.olymp. hry 1993 - poprsí zpředu, opis a nápis / lyžař, emblém, opis, Sign.Wähner, Ag925, 36mm, 24.061g, kapsle, patina

Zachovalost: Proof