Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / "1848" ve věnci, Nesign., měď 50 mm, dr.hr., patina