Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
M.&.W. - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - portrét F.Zeppelina, opis / mapa severní polokoule, opisy, Sign., bronz 50 mm, pěkná patina