ČNS Praha, 64. aukce

Otto von Bismarck - 70 let narození 1.4.1885 - poprsí

Položka 2550
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Otto von Bismarck - 70 let narození 1.4.1885 - poprsí zprava / honosný znak nesený říšskými orlicemi, heslo na stuze, vročení, Sign.Schwenzer, měď 38 mm, patina