ČNS Praha, 64. aukce

Benátky 1902 - zvonice

Položka 2543
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 160 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Itálie

Benátky 1902 - zvonice, chrám sv.Marka, lev sv.Marka a opis / palác, dvě postavy a tabulka s nápisem, Sign.Moretti-Johnson, bronz 43 mm, pěkná patina, tém.