ČNS Praha, 64. aukce

Ministerstvo průmyslu

Položka 2514
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Docílená cena: 3 200 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Ministerstvo průmyslu, obchodu a živností RČS b.l. - střední státní znak, opis / alegorie, Sign.P, patin. punc. Ag987, 60mm, 79.862g, téměř