Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Místek
Kříž - Hospodářsko - průmysl. výstava 1876 - výstavní atributy, znak, rohy hojnosti, opis/ 7-řádkový nápis, Sign., bronz 44 mm, nep.hr., nep.rysky, patina