Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Lužec nad Vltavou
Pátek - Národopisná výstavka a návštěva Dr.Ed.Grégra 2.-5.9.1893, Sign., cín 32 mm s původním raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř