Příjem limitů končí:Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Humpolec
Šmakal - Krajinská výstava 9.10.1894 - alegorie, opis / městský znak, opis, Sign., Ag 42mm, 25.852g, nep.rysky, krásná patina