ČNS Praha, 64. aukce

Karlova universita - 600.výročí založení 1948 - Karel

Položka 2454
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Docílená cena: 30 000 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Španiel Otakar, 1881 - 1955

Karlova universita - 600.výročí založení 1948 - Karel IV. zpředu, latinský opis / arkýř Karolina, znaky, opis, Sign., Punc., pat.Ag, 80mm, 197.241g, etue RR!