Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Jauner Jindřich, 1842 - 1912
Praha b.l. - Společenstvo zahradníků a obch.květinami - hlava ženy zleva / znak spolku, květiny a 5-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag 37mm, 30.000g, hrany, rysky