ČNS Praha, 64. aukce

Praha b.l. - Společenstvo zahradníků a obch.květinami

Položka 2400
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Jauner Jindřich, 1842 - 1912

Praha b.l. - Společenstvo zahradníků a obch.květinami - hlava ženy zleva / znak spolku, květiny a 5-řádkový nápis, Sign., Punc., Ag 37mm, 30.000g, hrany, rysky