ČNS Praha, 64. aukce

ČSPDP - Ema Destinová - 50.výročí úmrtí 1980 -

Položka 2395
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 800 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Harcuba Jiří, 1928 -

ČSPDP - Ema Destinová - 50.výročí úmrtí 1980 - poprsí zpředu, faksimile podpisu, vročení / budova ND a opis, Sign., Punc., Ag900, 38mm, 32.821g

Zachovalost: Proof