ČNS Praha, 64. aukce

AE pražská Svatojosefská medaile b.l. - svatý Josef

Položka 2390
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Guillemard Antonín, 1747 - 1812

AE pražská Svatojosefská medaile b.l. - svatý Josef s Ježíškem, opis / 8-řádk. něm. nápis, Sign., 42mm, 18.946g, PG.206, nep.hr., krásná patina, téměř RR!