ČNS Praha, 64. aukce

Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 -

Položka 2301
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Havelka - 650 let narození Petra Parléře 1980 - portrét zleva, opis / český lev, měřidlo, úhelník, opisy, Sign., Punc., Ag 40mm, 34.334g, BK.17A, 50ks!