Příjem limitů končí:Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Slovenská republika, 1993 -
MOSR - 60.výročí ukončení II.světové války 2005, Sign. Kremnica, zlacený bronz 40 mm s původní stuhou, malá stužka, původní etue