Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Rusko - odznaky
Odznak absolventa Nikolajevské válečné akademie, Sign."FG", Punc."84*", stříbro 41x57 mm s upínacím šroubem, podložkou a maticí, 32.700g, patina RR!