ČNS Praha, 64. aukce

Odznak absolventa Nikolajevské válečné akademie

Položka 2289
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Rusko - odznaky

Odznak absolventa Nikolajevské válečné akademie, Sign."FG", Punc."84*", stříbro 41x57 mm s upínacím šroubem, podložkou a maticí, 32.700g, patina RR!

Zachovalost: 1