Příjem limitů končí:Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Nizozemí
Opger 1904 - Králov. nizozemský motoristický spolek, Sign.Max Oostra-Amsterdam, zlacený bronz 30x40 mm se zavíracím špendlíkem