ČNS Praha, 64. aukce

Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský

Položka 2201
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Československo - odznaky vojenských akademií

Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský, Bartko.51, Krubl.5/8 (text str.31), puncovaný Ag 925, Sign.ZUKOV, původní etue

Zachovalost: 1