ČNS Praha, 64. aukce

Praha 1902 - 50 let jednoty katolických tovaryšů

Položka 1184
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Církevní medaile - katolické jednoty a spolky

Praha 1902 - 50 let jednoty katolických tovaryšů a svěcení praporu, Sign.Šmakal, Ag 34 mm s původním raž. ouškem, Punc."VS", 14.051g, Přib.751, dr.rys. R!