Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Jáchymov : nesignované medaile
Samson bojuje se lvem, opis / zmrtvýchvstání Krista, v pravém poli Adam, Eva a had, opis, Nesign., patrně ražené Ag, 42mm, 23.747g, Don.4408, rysky, patina RR!