ČNS Praha, 64. aukce

Samson bojuje se lvem

Položka 1153
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Jáchymov : nesignované medaile

Samson bojuje se lvem, opis / zmrtvýchvstání Krista, v pravém poli Adam, Eva a had, opis, Nesign., patrně ražené Ag, 42mm, 23.747g, Don.4408, rysky, patina RR!

Zachovalost: 2/1-