Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Chaura a Špánek - tolarová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, písmo, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 28.104g, dr.hr., krásná patina