ČNS Praha, 64. aukce

Pawlik - dolnorak.střelby v Badenu 1901 - dvojportrét

Položka 1084
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 12.12.2014, 22:00:00.

Arcivévoda Rainer a arcivévodkyně Marie Karolina

Pawlik - dolnorak.střelby v Badenu 1901 - dvojportrét zprava, nápis / koruna, ratolest, pochodeň a nápis, Sign., Punc., Ag 37mm, 22.703g, pův.ouško, hr., rysky