Hadrianus, Egypt, Alexandria
AE Drachma (35 mm), Rv: ležící Nil, krokodýl, rok 12 (slovem = 134/135), K-G.32/460, podob. jako SGI.1259, Dat.1807, 25.655g, 2x napr.okraj, pěkná patina