ČNS Praha, 63. aukce

Náš bratr Jindra b.l.

Položka 2895
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Sokolské medaile, medailky a plakety

Náš bratr Jindra b.l., Nesign., Ag odznak puncovaný na jehle, 14x15 mm, 2.952g

Zachovalost: 1