Špánek Karel, 1894 - 1965
Jiří z Poděbrad - 500 let korunovace 1958 - (Bronz) poprsí zleva, opis / rodový znak pánů z Poděbrad a Kunštátu, opis, Sign., bronz 29 mm, skvrny, patina