Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 14.030g, patina