ČNS Praha, 63. aukce

Ústřední hospodářská společnost - Za zásluhy b.l. -

Položka 2762
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 50 Kč

Anýž František, 1876 - 1934

Ústřední hospodářská společnost - Za zásluhy b.l. - korun.znak, silueta Pražského hradu, nápis/ alegorie, nápis, Sign., bronz 41 mm, hrany, skvrny, patina

Zachovalost: -1/1-