Medaile vydané Českou numismatickou společností
Knobloch - Wolfgang Amadeus Mozart 1756-1791 (1987) - poprsí zprava, vročení, opis / památné pražské budovy a opis, Sign., postříbřený bronz 42 mm, BK.28, patina