Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Spolek bílého kříže b.l., Nesign., smaltovaný zlacený bronz 22x33 mm se zavíracím špendlíkem