ČNS Praha, 63. aukce

2.armáda - Zimní tažení v Karpatech 1914 - 1915

Položka 2246
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky armád a skupin

2.armáda - Zimní tažení v Karpatech 1914 - 1915, Sign.Gurschner, bronzový plech 40x23 mm se zavíracím špendlíkem, úhoz, patina

Zachovalost: 1