Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky s portréty osob
Císař Karel I. (1916), Sign.Marchall, zinkový plech 40x32 mm se zavíracím špendlíkem, krásná patina