Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky s portréty osob
Císař Fr.Josef I. 1915, Sign. Marchall, bronzový plech 40x32 mm se zavíracím špendlíkem, patina