ČNS Praha, 63. aukce

Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 -

Položka 1097
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Neuberger a Prinz - 100.výročí obrany Tyrol 1909 - poprsí Františka II. a Fr.Josefa zprava, opis / znak a opis, Sign., Punc., Ag 45mm, 39.969g, nep.rysky