Arcivévoda Rainer, 1827 - 1913
Christlbauer - XI.moravské střelby v Šumperku 1910 - poprsí zleva, dubová ratolest, nápis / znak, terč, nápis, Sign., Punc., Ag 35x53 mm, 33.104g, závěs R!