ČNS Praha, 63. aukce

Nesign. - medailka na odhalení pomníku

Položka 1071
Vyvolávací cena: 750 Kč
Docílená cena: 750 Kč

Arcivévoda Albrecht - polní maršál, 1817 - 1895

Nesign. - medailka na odhalení pomníku, 1899 Jezdecká socha na podstavci, něm.opis / 8-řádk.nápis ve věnci, zlacený bronz 33 mm s raženým ouškem, téměř