Ferdinand V., 1835 - 1848
Vídeň - zřízení kašny "Schwanthaler-Brunnen" 1846 - hlava zprava, opis/ kašna, vročení, opis, Sign.Lange, bronz 49 mm, M.2625, Haus.115, dr.hr., patina