Ferdinand V., 1835 - 1848
Lange - odhalení pomníku Františka II. ve Vídni 1846 - hlava zprava, opis/ pohled na pomník, písmo, Sign., měď 49 mm, M.2622, Haus.114, nep.hr., krásná patina