Ferdinand V., 1835 - 1848
Boehm - AE medaile na holdování ve Vídni 1835 - poprsí zprava, lat.opis / Austria a Danubius, písmo, Sign., 46mm, M.2548, Novák.C.1c, hr., rysky, patina