Josef II., 1780 - 1790
Berckel - AR jeton na holdování ve Flandrech (1781) - hlava zprava, opis / znak Flander s vavříny, Sign., 28mm, 7.322g, M.2144, H.3157, Nov.L.21a, hr., patina