ČNS Praha, 63. aukce

Berckel - AR jeton na holdování ve Flandrech (1781) -

Položka 1045
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 000 Kč

Josef II., 1780 - 1790

Berckel - AR jeton na holdování ve Flandrech (1781) - hlava zprava, opis / znak Flander s vavříny, Sign., 28mm, 7.322g, M.2144, H.3157, Nov.L.21a, hr., patina