ČNS Praha, 63. aukce

Vestner - medaile na vítězství na Turky 1716 - poprsí

Položka 1013
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Docílená cena: 22 000 Kč

Karel VI., 1711 - 1740

Vestner - medaile na vítězství na Turky 1716 - poprsí zprava, opis / bitevní scéna, opis a 3-řádkový nápis, Sign., Ag 44mm, 29.338g, M.1467, H.2579, patina, tém.