ČNS Praha, 62. aukce

Kolářský - 2 Dukát (1972) - Terezín - ruka

Položka 322
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Docílená cena: 13 000 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Československo, období 1945 - 1992

Kolářský - 2 Dukát (1972) - Terezín - ruka, brána pevnosti, ostnatý drát, motýli, opis / růže za mříží, opis, Sign., Nepunc., Au 986, 25mm, 6.968g, k.78