Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Československo, období 1945 - 1992
Kolářský - dukát 1970 - 100 let narození V.I.Lenina - hlava zleva, opis / stylizované panoráma Prahy, opis, Sign., Nepunc., Au 986, 20mm, 3.590g, k.54