ČNS Praha, 62. aukce

Válečný patronát (Kriegspatenschaft) 1916

Položka 2784
Vyvolávací cena: 65 Kč
Docílená cena: 75 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé

Válečný patronát (Kriegspatenschaft) 1916, Nesign., smaltovaný, zlacený a stříbř. bronzový plech 20x28 mm s nepůvodní jehlicí

Zachovalost: 1