ČNS Praha, 62. aukce

Český Brod 1887 - veřejné cvičení 26.6. - na počest

Položka 2749
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální

Český Brod 1887 - veřejné cvičení 26.6. - na počest bratří amerických, Sign.Haberle, cín 34 mm, No.Z.02a, odstraněno ouško, hrany, dr.rysky, patina

Zachovalost: 1/1-